יעקובוב פיתוח תוכנה

תוכנות, תוספים, מדריכים, ועוד...


מדריך לתוכנה לניהול כולל - יצירת קובץ מס"ב לשיגור

הורד את המדריך כמצגת פוורפויינט

לרכישה התקשרו: 052-7655759


מרכז סליקה בנקאי בע"מ (מס"ב) הוקמה בשנת 1984 ע"י חמשת הבנקים הגדולים בישראל: הפועלים, לאומי, דיסקונט, מזרחי טפחות והבינ"ל הראשון, ונמצאת בבעלותם. החברה מספקת שרותים ללקוחות עסקיים ולמוסדות בנושא חיובים עפ"י הרשאה ("הוראות קבע") וזכוי מוטבים (ספקים, מוסדות ומקבלי משכורות). העברת הכספים מהמשלם למקבל נעשית בצורה ממוחשבת (EFT- Electronic Funds Transfer) באמצעות תקשורת בין מחשבים, ללא העברה פיזית של ניירת.

באמצעות מס"ב ניתן לגבות תשלומים בגין רכישת מוצרים ושרותים, דמי מנוי, דמי חבר, תרומות, שכר לימוד, שכר דירה, שכר טרחה, ארנונה ומים, מיסי ועד, הלוואות, ליסינג ועוד.

שימוש בשרותי מס"ב מאפשר לכל מי שמספק שרותים או מוצרים מלקוחות על בסיס קבוע, לבצע את תהליך הגביה בצורה יעילה, בטוחה, נוחה ובדרך כלל גם זולה יותר ביחס לצורות גביה אחרות.

מרכז סליקה בנקאי בע"מ (מס"ב) היא חברה בבעלות חמשת הבנקים הגדולים בישראל, הפועלים, לאומי, דיסקונט, מזרחי טפחות והבינ"ל הראשון. החברה מנהלת מערכת להעברת כספים אלקטרונית - סליקת תנועות בין-בנקאיות (הוראות חיוב וזיכוי) שאינן מבוססות על מסמכי נייר (כמו צ'קים) או מזומן, כגון: הרשאות לחיוב חשבון (הוראות קבע למוסדות), תשלומי משכורות והחזרי מס, המועברות אליה בקובצי מחשב על ידי הבנקים ועל ידי מוסדות שונים המורשים לשלוח הוראות ישירות למס"ב. החברה הוקמה בשנת 1984. מנכ"ל החברה במשך שלושים השנים הראשונות היה גדעון מילויצקי.

הוראות החיוב והזיכוי נסלקות בערבו של יום ההעברה, לפי ערך אותו יום. ההעברות הבין-בנקאיות נרשמות ביום העסקים שלאחר יום ההעברה. המשתתפים בסליקה רשאים להחזיר את החיובים והזיכויים מספר ימים לאחר מועד הצגתם. הוראות התשלום המוחזרות מקבלות את ערך יום העסקים של יום הצגתן. החל מדצמבר 2009 נסלקת במס"ב הפעילות הכספית הנובעת מהחזרת זיכויים.

על פי הוראת בנק ישראל, החל מ-1 ביולי 2010 חל איסור על העברת תשלומים במס"ב בסכום העולה על מיליון ש"ח, פרט למצבים בהם הוחרגו הוראות אלה כמפורט בהוראה.

בנוסף להעברת כספים לחשבונות בנק, מטפל מס"ב בהעברת כספים לקופות הגמל למיניהן, אך פעילות זו הצטמצמה מאוד החל מפברואר 2016.


חדש ! התוכנה לניהול כולל בגירסת רשת.

החידושים בגירסת הרשת:

  • הסטוריה - כל היסטוריית ההעברות נשמרת, עם אפשרות סינון העברות לפי אברך או לפי קובץ שיגור או לפי תאריך.
  • טבלת האברכים כמו בגירסה השולחנית, בתוספת פירוט כל ההעברות שקיבלת האברך.
  • טבלת מס"ב כמו בגירסה השולחנית, בתוספת פירוט כל ההעברות שבוצעו באותו קובץ שיגור, ועם אפשרות לסמן אם ההעברה בוצעה ולא היו שגיאות מצד הבנק וכדומה.
  • דוחות - אפשרות לקבל פירוט של כל ההעברות שבוצעו מתאריך עד תאריך עם שורת סיכום של הסכום הכולל.
  • אפשרות כניסה מכל מקום עם שם משתמש וסיסמה, גם מסמרט-פון.
  • תומך במשתמשים מרובים בו זמנית.
  • יש אפשרות להוסיף תכונות נוספות בהתאמה אישית.
  • כניסה לאתר דמו כאן